SEARCH:

TVORBA WEB STRÁNOK

Naša tvorba web stránok  “na zjedenie” vychádza z design modelu  E-A-T – Expertise-Authoritativeness-Trustworthiness. Odbornosť – Autoritatívnosť – Dôveryhodnosť. Model E-A-T vytvorila spoločnosť Google na vyhodnocovanie efektivity web stránok. Ľudia radi nakupujú služby a produkty od firiem, ktorých web stránky sú odborné, majú vlastnú autoritu a vytvárajú dôveru. Web prezentácie tvoríme pre firmy, značky, produkty, služby a organizácie. Nezáleží či vaša firma ste len vy a notebook, alebo celonárodná spoločnosť. Tvoríme profesionálne web stránky v rôznych stupňoch náročnosti.  Neponúkame balíky nepotrebných služieb, ale web stránky, ktoré sú dôveryhodné a ziskové. Naša tvorba web stránok je o kvalitnom obsahu s pridanou hodnotou pre návštevníka, ktorého vieme so správne nastaveným video marketingom rýchlo zmeniť na zákazníka. Naša tvorba web stránok je na zjedenie. Ľuďom naše web stránky jednoducho chutia.

Tvorba web stránok
LESS

REDESIGN WEB STRÁNOK

Web stránka, ktorá nepredáva je ako spiaci zamestnanec. Je potrebné ho zobudiť, alebo vymeniť.  Web stránka je vizitkou každej firmy a platí pravidlo, že zlý web je horší ako žiaden web. Naša digitálna reklamná agentúra mení zlé na dobré profesionálnym redesignom web stránok. Meníme ich na stránky moderné, interaktívne a responzívne.  Tvorba responzívnych web stránok je už dnes samozrejmosťou a zabezpečuje, že stránka sa zobrazí v atraktívnej podobe na všetkých zariadeniach, ako sú stolové počítače, tablety a mobilné smartfóny.  Prezentujte vašu firmu na úrovni  so ziskovou web stránkou novej generácie, ktorá je vytvorená na najnovšej technológii  a efektívnej web stratégii.

OSUDOVÉ 3 SEKUNDY

Existuje teória, ktorá hovorí, že máme 3 sekundy na upútanie pozornosti návštevníka web stránok. Niekto hovorí o 4 sekundách, niekto len o 2 sekundách. Podľa nás nezáleží na presnej sekunde, pretože vieme, že máme len veľmi krátky čas na to, aby sme návštevníka zaujali skvelou prezentáciou. Tvoríme web stránky, ktoré sú precízne optimalizované pre vyhľadávače (SEO). Pre našich klientov to znamená, že sa ich web stránky na vybraté kľúčové výrazy objavia na popredných pozíciách na Googli. Naše web stránky majú funkčný design, sú rýchle a predávajú do 3 sekúnd.

webdesign

TVORBA WEB STRÁNOK NA ZJEDENIE.

TVORBA MODERNÝCH WEB STRÁNOK, REDAKČNÝCH SYSTÉMOV A E- SHOPOV NA PRINCÍPE  GOOGLE MODELU E-A-T EXPERTISE – AUTHORITATIVENESS – TRUSTWORTHINESS. 

Nezáväzná cenová kalkulácia do 24 hodín

hello@beyondagency.sk

CHILLI DO WEB STRÁNKY

Prostredníctvom marketingového videa dokážeme web prezentáciu zosilniť  o 100%. Dynamické promo video stimuluje návštevníka web stránok a v krátkom čase dokáže sprostredkovať informácie jednoduchým, zaujímavým a nenásilným spôsobom.

VIDEO MARKETING 

webpower_tvorba_web_stranok

AKO TVORÍME NOVÉ GENERÁCIE WEB STRÁNOK?

0
Informácie a analýza
Tvorba web stránok začína. Zoznamujeme sa s pracovným prostredím klienta. Zbierame informácie o klientovi a štruktúre jeho firmy. Analyzujeme jeho konkurenciu a miesto na trhu.
0
Stratégia + Design
Navrhujeme marketingovú a vizuálnu stratégiu web stránok. Myslíme minimalisticky. Pijeme veľa kávy.
0
Konštrukcia
Tvoríme logickú a intuitívnu architektúru web stránok a ich obsah. Triedime.Vyberáme to najlepšie.
0
Programovanie
Máme radi nové generácie web stránok. Kódujeme responzívnu stránku a pripravujeme redakčný systém pre klienta.
0
Testovanie
Dvakrát meráme a raz striháme. Testujeme a ešte raz testujeme. Dosahujeme maximálnu dátovú kompresiu, aby sa stránka zobrazovala čo najrýchlejšie. Po úspešnom teste prežívame trojminútovú nirvánu.
0
Spustenie
Projekt prezentujeme klientovi. Po schválení web stránka je spustená ako nová družica do kozmu. Optimalizujeme web stránku do vyhľadávačov a implementujeme ju do sociálnych sietí. Klient plače od dojatia. The Happy End.

TVORBA WEB STRÁNOK NA ZJEDENIE