SEARCH:

KREATÍVNE KONCEPTY

ONLINE KAMPANE

BRAND IDENTITA

VIZUÁLNE STRATÉGIE

TVORBA NÁZVU FIRMY

COPYWRITING

.

TVORBA WEB STRÁNOK

KORPORÁTNY DESIGN

LOGO DESIGN

PRINT DESIGN

PRODUKTOVÝ DESIGN

VÝSTAVY A TRADE SHOWS

VIDEO MARKETING

SOCIÁLNE MÉDIA

WEB STRATÉGIE

E-COMMERCE

TVORBA OBSAHU

SEO OPTIMALIZÁCIA

REKLAMNÁ FOTOGRAFIA

PRODUKTOVÁ FOTOGRAFIA

JEDLO A NÁPOJE

MÓDNA FOTOGRAFIA

PORTRÉTNA FOTOGRAFIA

ARCHITEKTÚRA

BEYOND BRANDING

Myšlienka a stratégia

Každá myšlienka má svoje čaro, ale len nápad, ktorý sa rozšíri ďalej môže mať šancu na úspech. Stratégia pre nás znamená jasne si zvoliť spôsob ako konkurovať, zaujať, odlišiť sa a hlavne porozumieť ľuďom. Vytvárame jedinečnú identitu. Vytvárame silnú značku.

Každá firma má značku

Máme radi malé start up firmy a rovnako veľké firmy so storočnou tradíciou. Každá firma má značku a každá značka má svoj skutočný príbeh. Veríme, že silná značka, rovnako ako ľudské šťastie, je vždy tvorená zvnútra.

Rozpovieme príbehy

Príbehy uvádzajú značky do života. Príbehy su srdcom firemnej DNA a my ich radi používame v brandingovom procese. Najsilnejší príbeh značky je ten, ktorý chcú zákazníci sami prežiť a zdielať.

Paríž má ajfelovku. Čím je slávna vaša značka?

SME EXPERTI NA MARKETING GENERÁCIE Y

BEYOND DESIGN

Menej je viac.

Jednoduchosť je náš základný princíp dizajnu. Nerobíme veci zložitejšie než v skutočnosti sú. Design nekomplikujeme a veríme, že maximálna funkčnosť dizajnu je v jeho čistote a jednoduchosti. Tvoríme design pre pravú časť mozgu a sústreďujeme sa na emocionálne aspekty designu, pretože vieme, že efektívny design je tichý predavač. Naše grafické riešenia sú funkčné, pretože sú výrazné a jednoduché ako červená bodkabodka

AKO TVORÍME WEB STRÁNKY

BEYOND WEB

Gúglujeme. Lajkujeme. Zdieľame.

Veríme, že dnešný človek má rád možnosť výberu a slobodne sa rozhoduje. Robí len to čo má rád. Hľadá zábavu, ktorá ho rozptýli. Hľadá informácie, ktoré mu pomôžu. Hľadá obsah a nie zbytočné frázy. Hľadá ich rýchlo, efektívne a zadarmo. Gúgluje. Lajkuje. Zdieľa. Reklama na Internete sa stala jedna z najefektívnejších metód vytvárania publicity, propagácie, direct marketingu a podpory predaja. Je možné zistiť a merať takmer všetko podstatné.

Beyond pomáha značkám rásť a vytvárať komunikačný kanál medzi firmou a zákazníkmi prostredníctvom nových médii. Ponúkame marketingové služby pre oblasť nových médií.

 

VIDEO MARKETING

BEYOND STUDIO

Beyond je kreatívne foto štúdio. Ponúkame komplexné služby profesionálnej foto produkcie v oblasti:

REKLAMNÁ FOTOGRAFIA

PRODUKTOVÁ FOTOGRAFIA

MÓDA

PORTRÉT

REPORTÁŽ

GASTRONÓMIA

ARCHITEKTÚRA

UMELECKÁ FOTOGRAFIA

BEYOND PHOTO STUDIO
STIMULUJEME NEURÓNY
HELLO@BEYONDAGENCY.SK